Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Állandóan begyullad a mellem....

Állandóan begyullad a mellem. Mindenki azt mondja azért, mert nem fejem szopi után. Most mindig fejnem kell amíg szoptatok? Dehát a fejéssel több tej termelődik? Akkor ez egy ördögi kör?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
En sosem fejtem csak az elsö 2 hétben,hogy legyen elég tejem.Azóta is szoptatok.A lányom elmúlt 1 éves.Sosem volt begyulladva.
2009. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyunk egyformák! Van akinek 50ml bent marad a ciciben és semmi baja, van akinek pedig 10 mltől is begyullad. Ide tartozom én is. Sajna marad a fejés. Nem fog több tejcsi termelődni, mert Te úgysem tudsz annyit kifejni, mintha a baba szopizta volna. Egy idő után be fog állni. Nekem is csak 10ml jön le szopi után, de ha kihagyom begyullad a mellem.
2009. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak 2 hónapos koráig fejtem, mert nagyon sok volt, és be is gyulladt a mellem. Utána már csak akkor, ha gyanús volt, hogy esetleg sok maradt benne. Most 7 hós a lányom, fogzik, többet van cicin és sajna(? ezt nem tudom) több is termelődik. Sztem csak akkor fejd le, ha nagyon muszáj, így elkerülöd a túltermelődést. :)
2009. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!