Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vissza lehet szoktatni a...

Vissza lehet szoktatni a cicire, vagy most már csak cumisüvegből fog enni?

Figyelt kérdés
Tegnap óta rángatja a cicim a babám és ordít rajta(6 hetes) és mintha nem lenne elég neki, kéri a tápszert. Sajnos néhányszor adtam neki, mert estére nem volt elég tejem és lehet hogy rászokott a cumisüvegre. Most ma már nappal is adnom kellett. Csak akkor nem ordít, amikor reggel dől a szájába a tej.
2011. febr. 20. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Jaj. Nálam mindkét gyerekemnél igy kezdődött.Cumi zavar, szopási sztrájk igy tudsz utána keresni. Vissza lehet szoktatni, ha elszánt vagy. Nekem végül LLL es tanácsadó segített és az egyik 11 hónapig szopizott a másik most is szopik még 8 hónapos, de ő tápot is kap mert kb 2 hónapig csak akkor fogadta el a mellet ha olyanja volt, nekem meg nála már nem volt lelkierőm küzdeni, inkább fejtem. Ha érdekel nálunk mik váltak be szívesen leírom.
2011. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, érdekel. Sajnos szájszebészetre kellett mennem másfél hétig, így amikor egyedül hagytam a mamára cumisüvegből evett. Ez néhány alkalommal fordult elő, de mostanába mintha kezdene kevesebb lenni a tej és este pótoltam is neki tápit. Lehet hogy rájött könnyebben jön a cucliból. Sajnos az első fiamat a kórházban elrontották, tápos lett. Nem akarom, hogy Ő is az legyen...tök kivagyok emiatt.
2011. febr. 21. 07:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogyan tudtad visszaszokatni a babád, mert nálunk most alakult ki pár napja, és olyan kínlódás a szoptatás. Fejni meg időm sincs.
2011. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Engem is érdekelne,hogy lehet megküzdeni ezzel a problémával,bár szopizunk még,de kevés a tejcsi!Mégsem szeretném ha csak tápot enne!Köszönöm!!!
2011. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy tűnik nem nagyon érkezik válasz...talán nem is olyan egyszerű ez a dolog és másnak se sikerült:(
2011. febr. 24. 11:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen elhagytuk a tápszert. A lényeg, hogy csak szoptattam amennyit csak lehet, persze pihentem is, meg szedtem homeopátiát, és sok-sok folyadékot és beindult jobban a tejem (de azért másfél - két óra minimum teljen el a szopik között). Örülök neki hogy nem kell tápit adnom, mert az első kisfiam tápos volt, és most nagyon törekszem az tejcsire:)
2011. márc. 30. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!