Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog apadni a tejem?

El fog apadni a tejem?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisbabám, tápszeres+anyatejes. Sajnos már az elejétől kevesebb a tejem, így nappal tejet kap, éjjel tápszert. A tejet is lefejve, hogy amit éjszaka fejek, azt is nappal megkapja. Így elég csak egész napra. De az utóbbi időben azt vettem észre,hogy néhány fejésnél nincsen tejem.volt hogy este 8kor a rendes adagot lefejtem, éjjel 3kor viszont 20ml volt csak, reggel viszont újra a szokott mennyiség. És ez egye sűrűbben előfordul. pedig ugyanannyit iszom. Ez annak a jele, hogy hamarosan nem lesz tejem?
2009. febr. 14. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki h éjjel is sioptatod. 1 tápi 1 szopi.

Hátha Ő jobban kiszopizza és több termelődik utána.

Nincs más ötletem.

Bárcsak adhatnék , nekem meg nem szétdurrannak a melleim és még soha nem tudtam teljesen kifejni..

A babukám már 8 hós és én már szeretném ha nem szopizna annyit..

Próbáld meg ezt az éjszakai szopit! Sok sikert!

2009. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a válsazt!

Napal is lefejve kapja a tejet, mert már ez elejétől kezdve elutasította a cicimet.

2009. febr. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!