Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes mellszívót vennem még...

Érdemes mellszívót vennem még szülés előtt?

Figyelt kérdés
Mindenképpen Avent-et szeretnék, csak nem tudom, hogy kézit vagy elektromosat vegyek? Egyáltalán vegyek szülés előtt? Tapasztalatok? 28 hetes kismama
2011. febr. 21. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Többek tanácsára kézit vettem (szintén Avent), még szülés előtt. Úgy gondoltam, hogy ezt szívesebben intézem magam, mint hogy a férjemre bízzam, szülés után pedig rá hárulna a feladat.
2011. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gaga79 válasza:

Szia,

az Avent IQ Uno mindkettő funkciót tudja.

Kezi és elektromos is.

Én vettem és nem bántam meg. Viszont volt már olyan a történelemben, hogy sajnos hiába szeretett volna valaki szoptatni, de nem volt teje.

2011. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt vettem és nagyon jól jött, mert már a kórházban nagyon feszült a mellem és segített. Én kézit vettem, de ma már biztos vagyok benne hogy nagyon megéri az elektromos. A kézivel tiszta kínlódás volt. A szobatársaimnak volt elektromos, dícsérték.
2011. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De hülye vagyok! Én írtam az elsőt, és amíg el nem olvastam a második választ, addig el sem tudtam képzelni, mi oka lenne valakinek szülés utánra halasztani a mellszívó vásárlását. Nekem ez anno eszembe sem jutott, hogy esetleg egyáltalán nem lesz mit szívni. De most már értem, hogy mirefel írta a kérdező, hogy vegyen-e egyáltalán szülés előtt...
2011. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban biztosították a mellszívót.(Szent István) Amikor hazamentem nem jött még meg mindig a tejem (5. nap) na akkor kénytelen voltam vetetni egyet, kb 6-700 Ft. volt. És teljesen jól működött, könnyebben megjött a tej (már elég erős fájdalmaim voltak). Szoptatás előtt is használtam, felpuhította a cicit, hogy könnyebben szopjon a pici. Amúgy én nem fejtem vele, ha akartam volna fejni akkor is csak kézzel csináltam volna!!!! A korházban volt elektromos, úgy rángatta, hogy csak na! na akkor inkább a gagyi kézivel bénáztam otthon.
2011. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!