Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb teából mennyit...

Laktoherb teából mennyit isztok naponta? És mennyi ideig kell inni?

Figyelt kérdés
A dobozon az van, hogy 4-6 filter naponta, tehát kb. 1,5 liter. A gyerekorvos azt mondta, hogy csak max. 6 dl-t igyak naponta.
2010. máj. 5. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én csészébe raktam kezdetben 1 filtert,de nagyon fájt a babám hasa tőle.kb másfél literbe teszek 2 filtert.5 hónapos a kisfiam,minden nap iszok legalább egyet.
2010. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta 3 csészével iszom, tehát 3filter egy nap. Nekem szükségem van rá, mert úgy érzem, hogy amikor nem iszom, akkor nincs is tejcim. De én is kiváncsi lennék, hogy meddig ajánlott ezt inni?!

2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta 1-1,5 liter teát iszom, ezt egyszerre főzöm meg csak 2 filterrel. Én is azt vettem észre, hogy ha kimaradt valamiért egy nap, hogy nem ittam, akkor nem volt annyi tejci. Nekem nagyon bejön!

2010. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1,5-2 literbe teszek 4 filtert. 5 hónapos a fiam, és még mindig iszom.
2010. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9,5 hónapos a gyermekem és még mindíg iszom, naponta 3 litert (korábban 4-et), de hígabban, mint amit ajánlanak, mert 1 literbe teszek 2 filtert.
2010. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom sokan több vízhez tesznek egy filtert, mint ami a dobozon javasolt. Én is megpróbálom így csinálni és többet inni belőle.

Köszönöm szépen.

2010. máj. 6. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg szoptatsz, addig lehet inni. Én akkor hagytam abba, amikor elkezdtem a hozzátáplálást.
2010. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!