Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Adjak neki...

Mit csináljak? Adjak neki pótlást (8 hónapos kislányom anyatejes és kap szilárd kajcsit is) tápszert éjjelre? Ti hogy oldjátok meg? Szoptattok, Meddig lesz, hogy éjjel is szopizik?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a legjobb az anyatej és hogy sok mindentől felkelnek a babák éjjel(fogzás{8 fogacskája van már},hasfájás,büfi,szomjas és éhes maradt). De vannak napok amikor nyügis vagy álmos akkor nem hajlandó kanállal kajcsizni,de ha eszik akkor is kb. 1 óra múlva ciczik csak. Estére én is elfáradok és nem termelődik több tejci és hát ilyenkor már nem is elég neki csak az anyatejci. Napirendünk kb ilyen:Reggel 6-7 között cici,9-10ó gyümi v. tejpép, 12-13ó főzi husival, 14-15 között séta(általában1 ó alvás )16 körül uzsi gyümis deszert,joghurt,tejpép( ha nem azt kap reggel), 18 körül Fürdés,19 vacsi:déli főzi vagy tejpép ha nem kapott nappal sehol :). ) 20 ó legkésőbb 20.30-kor alvás és 22-23 között cicizik ide gondoltam a tápit.A tápszert is kóstoltatni kell délelőtt vele, vagy csak adjam oda neki estére? Innentől mindig változó mikor kel és semmivel nem tudom megnyugtatni csak cicivel.Elég fárasztó 1-2-3 óránként kelni de van ,hogy 4-5 órát alszik ez változó.

Ti hogyan csináljátok?

Kérlek segítsetek!Köszi szépen.

8 hónapos kislány anyukája


2009. febr. 16. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak azt tudom írni, amit a védőnőm tanácsolt. Mivel nagyon kevés a tejem, a hűtőből pedig elfogyott a tartalék, azt mondta, mehet a tápszer, de fokozatosan kezdjem. Ez nálam úgy zajlott, h reggel, este cici + kevés tápszer, a délutáni (16 óra) evés csak tápszer,élbe főzelék. Szerintem 3-4 nap múlva mehet rendes adag. Talán kóstoltasd vele délelőtt is, csak az íze miatt, az én 6 hós manóm először köpködte, ma, 5 nap után, mintha mindig is azt evett volna.

Ja, van, aki tejpépet ad estére, állítólag laktatóbb. Nem tudom, még nem próbáltam.

Sok szerencsét!

2009. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Kipróbálom akkor a tápszert.A tejpépet az mi már próbáltuk (simát és a Jó éjszakásat is).Hát nem ér semmit éjszaka. Azt csak desszertnek jó.

Még 1szer köszi szépen.

2009. febr. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!