Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tehet még csodát a homeós bogyó?

Tehet még csodát a homeós bogyó?

Figyelt kérdés

Fogy a tejem. Már alig cuccog rajta lányom (5hós), és ha utána megnyomom, alig szivárog. A tejleadó reflex, durván 1 percig tart. Tápszeres a kicsim, utána szopizik.

Szülés óta iszom a Laktoherbet, de nem használ.

Nem bánom, hogy tápis a baba, hiszen most boldog, mikor megcsappant a tejem, csak szopizott és sírt.

De szeretnék szoptatni.

Sokat hallottam a homeopátiás bogyók csodájáról. Nekem még segíthet? tapasztalatokat kérnék!


2011. febr. 27. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmit se csináltak ezek a csodabogyók, csak felesleges pénzkidobás volt, míg mások az egekig magasztalták, hogy tejcsárdát nyithattak volna.

Egy próbát megér, patikában lehet kapni, nem egy eget verő összeg, veszteni nem fogsz vele semmit.


Ami nekem bevált, az a zabos keksz, simán boltban lehet kapni, állati finom, és nekem attól lett több a tejem. (Hasonlók vannak benne, mint a tejszaporítós sütikben, csak nem kell a konyhában pepecselni vele.)


Másoknak a sör válik be, persze alkoholmentes változatban.


Szerintem az a legegyszerűbb, ha minden ilyen módszernek adsz két-három napot, hogy megtapasztald, melyik válik be, és melyik nem.


Egyetlen olyan tejszaporító módszerről nem tudok, ami mindenkinél egyformán bevált volna, ez alól talán egy kivétel, hogy két-három napig kétszer-háromszor annyit teszed mellre a picit, és akkor a szervezeted átáll a több tej termelésére.


Amíg van tejed, addig szoptass, legfeljebb kap utána pótlást, amíg nem adod fel, és elfogadja a cicit, addig menni fog!

2011. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egész nap a cicin lógott, mégis megállt a gyarapodás. A zabkeksz a kedvencem, heti két csomagot befalok.

Sör... fujj...

Iszom-iszom, pár decit naponta.

Már csak ez maradt. Ha ez sem válik be, feladom.

2011. febr. 27. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni a homeós golyókat( neve: Urtica Urens, ára: 595 ft napi 3-5 x5 golyócskát elszopogatni), nekem bevált, még mindig cicizik( 10 hónapos), első baba. Nekem azt mondta a védőnő, hogy a laktoherb egy idő után pont az ellenkezőjét váltja ki.
2011. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a more milk plus tejserkentő tablettát!

Én is most fogom próbálni és állítólag nagyon jó!

2011. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér. Nekem többször volt, hogy nagyon kevés volt a tejem, legutóbb azt hittem, hogy el is apadt. Nekem segített! 3-4*5 golyócska naponta.

A More Milk az elején nekem is segített, de valamiért utána már nem. Itt van majdnem fél doboz megmaradva, és jó pár ezer forintba került....

2011. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 10 hónaposan kezdett apadni a másodiknál a tejem és végső elkeseredésemben a more milket is megvettem. Drága, de az valóban nagyon jó! Ne várj sokáig, minden nap számít. Én már sajnos későn jutottam hozzá, meg idő közben tudtam meg, hogy a PCOS anyukáknak eleve kevesebb a teje, így már érthető volt, hogy miért nem tudtam egyik lányomat sem 11 hónapnál tovább szoptatni, pedig mindenet végigcsináltam amit javasoltak. Egyedül a more milknél éreztem látványos mennyiségi növekedést.
2011. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nacebee ***** válasza:
először szopizzon és utána add neki a tápoz.mert ha elötte megkapta könnyen akkor a ciciből csak a nyugtatásra szopizik. próba szerencse
2011. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta, nekem is így tanácsolták. Előbb szopizzon, és csak utána kapjon tápszert. Mert ha a tápszerrel jól lakik, már nem fog úgy dolgozni a cicin, hogy az jó legyen. Hasonló a bajom nekem is, ma írták fel a tápszert, mert tegnapról mára az a kevés tejem is eltűnt, ami volt.
2011. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a More Milk nagyon bevált csak ajánlani tudom!

6 hetes kislány anyukája

2011. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az utrica urens-től ömlött a tejem. Nagyon sok van még mindig. Próbáld meg, érdemes! 5 napig kell csak szedni, napi 3x 5 golyó.
2011. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!