Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor abbahagytátok a szotatá...

Amikor abbahagytátok a szotatást, még beszedtétek a maradék Cerazettét, vagy Azáliát? Vagy azt nem szabad?

Figyelt kérdés
Még maradt másfél levél, ilyenkor ezt már nem szabad beszedni, vagy nyugodtan belehet, és utána irassak másikat?
2011. febr. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a dokit, mikor ebben a helyzetben voltam, azt mondta szedjem tovább nyugodtan, és ha elfogyott, ír "rendes" fogamzásgátlót...én azért kicsit nyugtalan voltam, de azt mondta ne izguljak, nem lesz kistesó...Nem lett, de most már nyugodtabb vagyok..
2011. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta,hogy szoptatás után is szedhetem tovább a Cerazette-t,nem kell áttérni másra.36 éves vagyok,azt mondta ebben a korban kifejezetten ajánlott ez a fajta tabletta.
2011. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cerazettem volt, és beszedtem.
2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn is cerazettet szedek.Nekem a dokim azt mondta nyugodtan lehet szedni szoptatás után is.De írhat másik fajtát.
2011. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!