Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Estére elmegy a tejem? Mit...

Estére elmegy a tejem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Du-este felé már sokkal kevesebbet szív a babám, mint reggel

, és érzem is, hogy nem feszülnek annyira. Próbáltam a Lactoherb teát, de epegörcsöm lett tőle, és a baba is rosszul bírta. Mit egyek, mit igyak, vagy mit tegyek hogy több tejem legyen? Napközben még bőven van, azután már mérés szerint is kevesebbet szív a babám, pedig dolgozik rendesen, és elégedetlen is utána.


2011. márc. 7. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van, és ez már nem aról szól " hogy mindenkinek kevesebba a teje, de laktatóbb délután" tudom hogy így van, de 30-40 ml vel nem lesz elégedett egy baba aki eddig 100-120 ml evett. Sajnos én is mindent próbáltam, homeos bogyót, teát, sőt elkezdtem minden szopi után megint fejni, hogy ingereljem a cicit, volt hogy csak 5-10 ml tudtam fejni, azt is sok időbe telt, ezt most is csinálom, viszont sajnos a sírások miatt délután egy evést tápra váltottunk, de akkor is fejek. Nkem régen bevált sz őszilé is, meg a tea is, de már nem segít. Lehet hogy lassan elapad, de már nem idegesítem magam, van aki eddig sem tudja szoptatni a babát, még sincs semmi baja. Én úgy gondolom hogy én is kipróbáltam amit tudtam, és húzom egy tápos etetéssel még egy darabig. Ami használ még sok anyukánka MORE milk kapszula, de kb 2 hétre elég egy doboz és 6000 ft, na nekem a talánra nincs ennyi pénzem.Nálunk a többször tegyük cicire sem vált már be.Sajnos nem vagyok jó példa, de talán megnyugtat hogy más is küzd ezzel.

Én nagyon el voltam keseredve, de már nem akarok, mert akkor a kisfiam csak eg idegbeteg anyukát kap.

2011. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pihenj napközben - esetleg aludj - és igyál sok folyadékot.

Én is így voltam.

2011. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, igaz ezzel nem mondok újat, de erősítem azt a véleményt, mely szerint pihenj többet! Nekem a gyerekorvos azt mondta, délelőtt is, délután is 1 óra pihi, nem kell aludni, de vízszintesbe lenni, lehet olvasni, vagy bármi, de feküdj le! És valóban, igyál sokat, 2.5 litert legalább, tudom, nem könnyű, készítsd ki, nekem mindig van egy teli bögre tea a szoptatós fotel mellett is, egy másik az íróasztalnál, egy harmadik az étkezőbe, néha körbejárok a kancsóval és feltöltöm az összeset! Megyek is most is, mert megszomjaztam! :)
2011. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kevesebb a teje estére, viszont az laktatóbb. Amúgy ez az én babámnak is kevés lenne, mindig nyűgös az esti szopi után, ezért én éjszaka felkelek fejni és ezt adom oda neki pótlásnak.
2011. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este mi is kevesebbet eszünk, ez szerintem mindenkinél így van. Azt nem írtad, hogy kér-e még, vagy csak azért pótolnál, mert nem eszik annyit... Homeopátiás serkentést próbáltál már? Alkoholmentes sör?
2011. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos kér még. Most etettem, és muszáj volt a lefejt tejet is odaadni, mert nagyon kérte még. Pedig már a lefejt sem volt igazán sok. Alkoholmentes sör? Kipróbálom.


Köszi mindenkinek a válaszokat, mindet megpróbálom.

Most egyhónapos a babám, remélem még sikerül azért egy jó ideig táp nélkül megúsznunk.

2011. márc. 7. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alkoholmentes sörről én is jókat hallottam. A barátnőm mindig azt issza, meg sok vizet is mellé.
2011. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagy ám ezzel egyedül!!Egész nap 40 ml tejcsit tudok kisanyargatni a ciciből amit este oda kell neki plusszban adni és még vagy 20 ml teát,hogy ne rágja le a kis kezecskéjét:):(Még nem szántam rá magam a tápszerre,de az lesz sajna...egy 10 hetes baba anyukája.
2011. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!