Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi baja van a nővérem védőnőjé...

Mi baja van a nővérem védőnőjének? Vagy mi csináljuk rosszul?

Figyelt kérdés

A nővérem babája négy hós az enyém kettő. A testvéremnek súlyos mandulagyulladása van, ami ráment már a légcsövére. Két hetes antibiotikumkúrán van. A férjem kint dolgozik külföldön, ezért nyugodtan odaköltöztem a nővéremhez, hogy "tejanyaságot" vállaljak. Nálam még könnyen változik a kereslet-kínálat, így nem is bánnám, ha több lenne a tejem, és nem kéne fejegetni.

A védőnő kijött házhoz, rá két napra, rendesen lecseszte a testvéremet, hogy miért nem megy el az anyatejleadóba (38fokos lázzal) igényelni, hisz azért sokat fizet az állam, vagy vesz inkább tápszert.

A tesóm meg fél, hogy cumizavaros lesz a babája. Fej rendesen, három hétről van szó.

Meg nekem is nekemjött, hogyha segíteni akarok, akkor fejjem és úgy adjam az unokaöcsémnek.


2011. márc. 8. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szoptasd! Én is szívesem megtenném a testvérem gyerekéért. Sokkal jobb mintha mindenféle asszonyok összegyűjtött tejét kapná a pici.
2011. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, hülye a védőnő.

Semmi baja nem lesz a gyerekeknek, ha te szoptatod mindkettőt (ha bírod)

2011. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

érdekes...Amúgy ezt a tejleadót úgy mondja, mintha olyan nagy bőség lenne a tejből...én úgy tudom így is nagyon megválogatják kinek adnak anyatejet, tesódnak nem is adtak volna, ha tudják hogy ott vagy.

Amúgy szopiztatod az unokaöcséd??milyen szép dolog:)))

és így az egész napod csak szoptatásból áll?

szerintem nem kell foglalkozni a védőnővel...

2011. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert védőnő, még nem biztos, hogy jó védőnő is.
2011. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

12:53as vagyok, az "érdekest" a védőnőre értettem...ja és jobbulást a tesódnak.

huu én tökre örülnék, ha a következő babámat ilyen közel szülném a tesóméhoz:)

2011. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rám mondjuk haragszik, mert leváltottam.
2011. márc. 8. 12:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon-nagyon buta, hülye és rosszindulatú védőnő, akit ki kellene rúgni az állásából... Fel vagyok háborodva!

Nyugodtan szoptasd a nővéred kisbabáját, ezzel nagyon jót teszel, ezer milliószor jobb, hogy a te tejedet eszi, mintha valami idegen (ki tudja milyen) nőnek a tejét. Illetve, ezerszer jobb, hogy szoptatod, minta fejnél és úgy adnátok neki.

Nagyon jól teszitek! Ez egy jó ötlet, csak így tovább!

Ha meg a hülye védőnő nem nyugszik, mondjátok azt, hogy fejni szoktátok, rázzátok le.

Hogy ez a védőnő nem a baba érdekeit nézi, az biztos...

2011. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, leváltottad? Én úgy tudtam olyat nem lehet, max.lemondani a szolgáltatásáról, de nem lehet csak így másik védőnőhöz menni. Nekem eddig mindenhol azt mondták.
2011. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Lemondtam, és egy ismerős csecsemős foglalkozik velünk.

Amúgy természetes, hogy segítek, ő is állandóan vigyázott rám. Mikor mi voltunk pocakban akkor is.

2011. márc. 8. 13:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugyaniylen betegségem volt, felírták az antibiotikumot, de végül nem szedtem be és ugyanúgy elmúlt.
2011. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!