Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, mit esztek...

Szoptatós anyukák, mit esztek az ebéd és vacsora között? A gyomrom ugy tele van a sok viztől és teától hogy nem érzem az éhséget

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


gyümölcsöt, joghurtot.

De Én sajna keveset iszom....így sokszor tudnék enni.

:)

2009. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod, akkor ne igyál annyit, mint az "előírás" (4-5 liter naponta). Én sokkal kevesebbet iszom, csak amennyit kívánok, és a tejem ugyanannyi, mint amikor magamba öntöttem azt a rengeteg folyadékot, amit nem is kívántam.
2009. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se iszom sokat, így is bőven elég a tejem. Sajnos így sokat tudnék enni... Lehet, hogy jobb lenne a víz:))
2009. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is "csak" 2,5 litert iszom egy nap. Viszont én esküszöm a kecskesajtra. Ha azt eszem, ömlik a tejem :)
2009. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne jobb a víz, kedves válaszadó. 4-5 liter vizet nem szabad meginni, teljesen befolytja a vesédet, ennyivel nem tud mit kezdeni. Nagyon elég a 3 liter, általánosan max 1 literrel kell többet innod mint egyébként. A szervezet nem úgy működik, hogy ami bemegy az ki is jön. Ha nem tudja feldolgozni és kilökni vagy hasznosítani, akkor pontosan az ellenkezője történik: felhalmozódik.
2009. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de jó, akkor kevesebbet iszom majd. tényleg nem vettem volna észre, hogy több tejem lett volna. egyszer két teljes napig nem volt otthon szoptatós tea, és nem lett kevesebb a tejem. kösz.
2009. febr. 20. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

eleinte naponta megittam vagy 2 liter szoptatos teat.

nagyokat pisiltem, de nem volt tobb tejem, sot. mara mar csak neha iszom teat.

most iszom amikor szomjas vagyok es annyi a tej amennyire igeny van.

De viszont azt eszrevettem, hogy ha pl. tegnap nem ettem eleget, akkor ma gyengebb a tejtermelodesem.

Az ivasrol ugyanezt nem vettem eszre...


Maria

12 hetes babas szoptatos anyuka

2009. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!