Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fog elapadni a tejem?

Hogyan fog elapadni a tejem?

Figyelt kérdés
Kb.1 hete nem szoptatok.A melleim még egy kicsit bekeményednek de már nem vészes.Hogyan üritsem ki teljesen? Ha fejem akkor kb. 5-5 ml jön csak ki.De esténként egy kicsit fájnak is.Mikorra nem lesz már semmi a mellemben?
2009. febr. 21. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

Én kéthete hagytam abba, ha laza és nem feszül nagyon, akkor ne fejd, nekem is még van benne kicsi de nem fejem azóta mert laza és nem nagyon feszül, van akinek 2 év múlva is van pár csepp.

2009. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fejd, mert akkor újratermelődik a tej. Szép lassan elapad. Nekem kb. 1 hónap után ürült ki teljesen. Nekem is feszült eleinte, de magától elmúlt.
2009. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi rakerdezek a kerdesedre.es mi lessz a tejjel ami a mellben van,ha nem fejed?lehethogy hulye kerdes,de erdekelne.
2009. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!