Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor és hogyan fog elapadni...

Mikor és hogyan fog elapadni mostmár teljesen a tejem?

Figyelt kérdés
Már csak kb 10-15 milit tudok lefejni egy nap mindkét ciciből,ez sajnos max "nasira" elég a babámnak,gyakorlatilag már tápszeres gyerkőc.Már nem érzem feszülni a melleim,nem is folyik vagy csak egy-két csepp nagynéha.Szeretném abbahagyni a fejést (szopizni már nem akar) de félek ha elhagyom,akkor begyullad a mellem.Egyáltalán begyulladhat ilyen kis mennyiség mellett?
2011. júl. 16. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog begyulladni, de amig fejsz, addig fog termelodni tej is.

Ha megis ugy erezned, hogy faj vagy feszit a melled, akkor fejd ki, de ez max hetente 1 alkalom lesz.

Nekem is fajt egy picit a masodik nem szopizos heten, de elviselheto volt es masnapra elmult fejes nelkul is.

2011. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor már csak desszertnek kellet a tejem, egyik napról a másikra el tudtuk hagyni a szopit, nem gyulladt be, nem kellett fejnem, pedig azért 10-15ml-nél több volt benne naponta.
2011. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ílyen menyiségnél nyugottan hagy abba a fejést. Kicsit lehet 2-3 napig feszül,de ne izguj . Hamar elmúlik:) Én is féltem kicsit mikor abba hagytam,hogy nem fog-e bedurranni meg ilyenek de nagyon jól átvészeltem:)
2011. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!