Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben mi a jobb,...

Szoptatás közben mi a jobb, ha beszélek, énekelgetek a kislányomnak vagy ha csendben maradok és csak nézem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi csendben szoktunk lenni a párommal mert ha beszélünk akkor ránk figyel a kisfiam nem az evésre :)
2009. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig még tudsz közben beszélni, de olyan 3-4 hónapos kora után már csak csendben megy a dolog, mert akkor inkább nem eszik. Amúgy nem hinném, hogy éjjel kellős közepén énekelgetni lesz kedved. :)
2009. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, ahogy előttem írták: amíg pici volt, nyugodtan beszélgethettünk közben, mióta kicsi (3,5 hós), csendben kell lennünk, mert arra figyel. Van úgy, hogy odafordul apja hangjára - cicivel a szájában:)
2009. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is beszéltem hozzá szopi közben, de most már 6 hónapos és mindenre naaagyon kíváncsi, így enélkül is állandóan forgolódik, beszélget, így nem akarom még jobban elterelni a figyelmét. Éjjel meg legjobb, ha nem beszélsz hozzá (egy idő után nem is lesz erőd), mert esetleg nagyon felébred és nehezen fog visszaaludni. Nálunk vannak nagy tesók is, így miattuk is fontos volt, hogy éjjel csend legyen (reggel suliba mennek).
2009. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lassan 4 hónaposak vagyunk,van hogy igényli,hogy beszéljek hozzá,de van hogy még a kezem is ellöki.Próbáld ki,hogy jobb nektek
2009. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!