Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Végignézve ezt a sok kérdést...

Végignézve ezt a sok kérdést szoptatás témakörben, nem értem,miért nem veszik meg inkább a Szoptatás című könyvet. Abból minden kérdésükre választ kapnak. Lusták olvasni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Vagy csak mások tapasztalatira kíváncsik...

Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy többfelől próbál informálódni az, aki bizonytalan - nyilván csak akkor van értelme, ha ki tudja szűrni a valóban használható tanácsokat.

2009. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

A1: szerintem nincs ideje mindenkinek több száz oldalt elolvasgatni, miközben ordít a gyereke meg ilyenek és csak 1 vmire kíváncsi

A2: az első hozzászólónak teljesen igaza van. Fontosak a tapasztalatok.

2009. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy rossz, csak nem értem, miért választják ilyen fontos és lényeges kérdésekben ezt a megoldást.
2009. febr. 22. 11:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem senki gyereke sem ordít egész nap, hogy ne lehessen olvasni.
2009. febr. 22. 11:25
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Ja, ha itt van ideje olvasni, a könyvet is ugyanúgy el tudná olvasni. És már neten is lehet elég régóta rendelni.
2009. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem itt elsősorban a tapasztalatcsere a lényeg. Könyvből nem lehet gyereket nevelni. Ez az én véleményem (és jöhet a lepontozás).

Nekem is sokat segít néha, ha más gyakorló anyukák (első babás vagyok) megosztják velem a tapasztalataikat.

2009. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
nekem itt már nagyon sokat segitettek más anyukák tapasztalatai és véleményei. Ráadásul, nem szivesen adok ki pénzt könyvért, ha tudom hogy meg tudom kérdezni valakitöl, aki már ezen átesett. engem is le lehet pontozni nyugodtan. egyébként minden nap olvasok, mert szeretek!
2009. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Én elolvastam egy csomó könyvet, csak épp ezt nem, és óráiási hibát követtem el. Valahogy senki nem beszélt nekem a terhességem alatt arról, hogy mik a szoptatás nehézségei, és nem biztos, hogy az olyan könnyen megy. Főleg azért, mert a környezetemben lévőknek, rokonaimnak könnyű volt, így nem volt téma. Azt hittem nekem is majd 3.vagy4. nap beindul és hurrá majd úszom a tejben...A nagy fenéket. Ráadásul a nővérek sem voltak segítőkészek, úgy kezeltek, mintha ezt alapból tudnia kéne mindenkinek, hogy csinálja, milyen időközönként...stb.Ráadásul a bedurrant mellemre hoztak egy hideg borogatást. Ha nem vagyok olyan naív, nem hagytam volna, de azt hittem, ők csak tudják mit csinálnak...Baba besárgult, kórházba vissza, ott meg méregettük, és azonnal hozták a pótlást cumisüvegben, mert szegény gyereket éheztetem...Még akkor sem mondták min kéne változtatni, hogy jobban menjen a szoptatás.

Jól rá is csesztem, egy rémálom volt, 4 hónapig kínlódtam,kipróbáltam mindent amit lehet,akkor bezzeg faltam a szakirodalmat, de aztán vége is lett a szopinak:(( Ha tudtam volna, hogyan álljak neki, de az elején máár!, mit szabad és mit nem, tuti sikerült volna. Így már csak a második babánál leszek okosabb, ezt meg ami most történt örökre bánhatom.

2009. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
amugy akkor te mért vagy itt? csak azért kérdezem mert szerintem már te is kérdeztél itt valamit ezen kérdéseden kivül. Biztos téged is érdekelnek mások véleményei is, nem? Nem bántolag tettem fel a kérdésemet, de én itt is olvasok, és probálom másokkal megosztani tapasztalataimat, és olvasok is elég sokat, pedig 2 gyerekem van egy 5 éves és egy 2 honapos. Ja! és persze nincsen segitségem!
2009. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Nos, engem is le lehet pontozni: ILYEN MARHASÁGOT HOGY LEHET KÉRDEZNI???? Te mi a bánatnak olvasgatsz itt?
2009. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!