Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet egyszerre többfajta...

Lehet egyszerre többfajta tejserkentő homeopátiás gyógyszert szedni egyszerre (urtica, lac defloratum)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:05
 1/1 anonim válasza:

Igen, a homeopátia lehetőséget ad rá, h többfajtát is kipróbálj a szervezeted terhelése nélkül. Bár szerintem hatásosabb, ha egyszerre csak egyet szedsz, max kettőt. Tudom ajánlani a teákat, s legfőképpen az akaratodat. Nálam senki sem hitt abban, h szoptatni fogom a gyerekemet, mert van egy krónikus betegségem, folyamatosan gyógyszereket szedek, hol többet, hol kevesebbet, a kincsem mégis 14 hónapja szopcsizik, s ha nem adnék neki mást még mindig elég lenne.

Nálam sokat segített, h rengeteget ittam az első hónapokban, minimum 4 liter. Nálam bevált, sok sikert, s minden jót nektek is!

2011. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!