Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8,5 hónapos baba kb.5-10 perc...

8,5 hónapos baba kb.5-10 perc alatt jól tud lakni anyatejjel?

Figyelt kérdés
Régebben több ideig szopizott, mostanában pedig hipp-hopp és már készen is van. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg elég volt-e neki, vagy elfogyott a tejem....
2011. márc. 21. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak tipp de gondolom hogy hozzátáplálás után rakod cicire úgy elég hamar kiüríti a mellet mert gyorsabban és intenzivebben szív mint pár hónapja.


a tejed fogyott -e ??? ezt nem lehet tudni így.

2011. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj ezt én sem tudom eldönteni,mert mintha csak nyammogna,utána nagy büfi és a szokásos időpontban kér enni.Én úgy gondolom hogy eleget eszik.
2011. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen már tök profi technikájuk van a babáknak, úgyhogy simán kitudják ennyi idő alatt szopni a nekik megfelelő mennyiséget.
2011. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 21. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

remélem, mert nálunk is 5 perc a szopi.

szintén 8,5hós

2011. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Betti válasza:

Én anyatejleadó vagyok,sokat fejek.Kézzel 6-7 perc alatt lefejek 2 decit,úgy belejöttem már,úgyhogy gondolom a te babádnak sem jelent gondot jóllakni ennyi idő alatt.:))

2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Jó gyorsan "lerendezik" akkor:-)
2011. márc. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!