Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van egyre kevesebb...

Miért van egyre kevesebb tejem, ha 6 és fél hós babámat még 7-szer szoptatom naponta? (éjjel 2-szer, nappal 5-ször szopizik. )

Figyelt kérdés
Már elkezdtük a hozzátáplálást, de szopi után kapja a kajcsit, és fejek is az éjszaka kivételével, mégis egyre kevesebb tej termelődik. Szoptatós teát is iszok. Nem értem, mit csinálok rosszul. Vagy ez törvényszerű, hogy ilyenkor már 1-re kevesebb tejcsi termelődik?
2009. febr. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetes hogy most már kezd elapadni nem te csinálod rosszul de az idő véges amit szoptatással tölthetsz.Ez is olyan dolog hogy van olyan nő akinek a gyermek akár 2éves koráig is van teje de olyan is akinek eggyáltalán nincs.
2009. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyit eszik mellette a baba? Megeszik egy egész adagot?

Szerintem pont annyi tejed van most is, amennyit a baba igényel. Különben többet szeretne szopizni, nem? Legalábbis nálunk így van, ha kevesebb neki, többször kéreckedik mellre, és máris több lesz.

Hány étkezésre kap már szilárdat? Enyém 8.5 hónapos, de még csak most kezdek háromszor adni neki, és fél üveg kajcinál nem eszik meg többet egyszerre.

Ha félsz hogy kevesebb a tejed, rakd mellre többször.

Én pont most építem le a fejést, eddig fejtem én is.

2009. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!