Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Allergiás vagyok, de sosem...

Allergiás vagyok, de sosem szedek rá semmit. Az 5 hónapos kisfiamat még szoptatom, de hát csekély a mennyiség mindössze talán 50ml naponta. Tegnap muszáj voltam bekapni egy gyógyszert, ennek a hatása mikor megy ki?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fejem a tejet és öntöm ki. Mikor tehetem újra cicire?
2009. jún. 19. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is allergiás vagyok,de én nem szedtem/szedek be semmit mert a doki azt mondta,még nem találták fel azt a szert amit lehetne szedni. Szerintem 24 óra alatt kiürül a szervezetből. Abból indulok ki,ha tovább tartana akkor nem kellene minden nap bevenni... Nem sokat szopizik a babád így szerintem ma már lehet.
2009. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jún. 20. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Dettó allergiás vagyok, nekem a gyógyszertárban ajánlották a Coryzallia (remélem jól írtam) homeopátiás bogyót, én azt kezdtem el szedni, mert már nem látam ki a fejemből és másnapra jobb lett. Amúgy Xyzal-t szedtem, orrsprayval + néha még egy gyógyszerrel :( Próbáld ki. Amúgy egy szem gyógyszer sztem nem lehet akkora probléma h napokig ne jöjjön ki. Sztem egy nap alatt lebomlik.

2009. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!