Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopizás előtt a mérleg 325-t...

Szopizás előtt a mérleg 325-t majd 20 perccel szopizás után 334-t mutatott. Tényleg megevett a babám 90-t?

Figyelt kérdés

A mérlegem három számjeggyel számol, tehát 3250 és 3340.


Az a kérdésem, hogy közben nem változtathatja a súlyt esetleg kijövő pisi és kaki a pelenkában?


Ruhában felöltöztetve mértem.

Csak olyan hihetetlen, hogy ennyit megevett volna. Ez nekem most nagy öröm lenne!!


2011. márc. 22. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

miért hihhetetlen?

mennyi idős. Az én babám 2-3 hetesen 120-at is evett.

10 hetesen most. 160-180

2011. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mert eddig nem mertem mérni, és mindig azt hittem, hogy az enyém csak 40-t eszik.

Most lemértem és nagyon örültem neki.

2011. márc. 22. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:

A pisi és a kaki ugyanúgy benne van, tök mindegy, hogy apelsuban, vagy a pocakban a mérlegelés szempontjából.

Amúgy meg a mérés sem pontos, ha kétszer rá teszed egymás után ritkán mér pontosan ugyanannyit, és itt ugye grammok is számítanak.

Én nagy mérlegelős voltam, mert a lányom nem szopott, nem hízott.

És rájöttem, hogy csak saccolásra jó, pedig jó minőségű Momert mérlegünk van.

2011. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kakil vagy pisil közben, akkor is a súly ugyanannyi, hisz eredetileg benne volt a babában,most meg a pelusban van, amiben méred :) Ne hitetlnkedj, a babák hamar belejönnek ám a szopizásba, egyre ügyesebb, erősebblesz a tiéd is, hamar rájön, hogy is kell hatékonyan szopizni :) Néhány hét múlva akár 5 perc alatt is jóllakik majd :))
2011. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sosem volt gond méréssel, akárhányszor rátettem evés után, mindig ugyanannyit mutatott grammra, egy jó mérlegnek azért ezt illik tudni.

Nálam az volt a hihetetlen, hogy a fiam minimális adagokat evett, de nem izgattam magam később, mert gyönyörűen hízott a mikroadagokkal is:)


Nagyon ügyes a babád!

2011. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ügyes, én is örültem neki reggel. :)
2011. márc. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!