Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még csak hat napos a fiam, de...

Még csak hat napos a fiam, de már két mellből szopik és egy-másfél órán keresztül tart egy szoptatás. Van tejem, de nekem ez pokoli soknak tűnik. Másnak hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Igaz, nagy baba, 4 kilós, tudom hogy ők rengeteget esznek.
2011. márc. 23. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem fiam, lányom ilyen volt. A lányomál nem változott a helyzet, még 3 hónaposan is kb 1 órán át evett, a fiam most 8 hetes 10-15 perc alatt lazavarja, pedig 180-200 g-ot szopik! Mindkettő 4 kg fölött született!

Kitartás, idővel ő is ügyesedik! Ja és eleinte én is két mellből szoptattam mindkettőt, később elég volt egy is!

2011. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak néha már úgy érzem, hogy a tejjel már végzett és ez már a csontvelőm...:DDD
2011. márc. 23. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 6 hetes, általában egy ciciből szopik, de ha nem evett eleget (én mérem szopi lőtt és után is) akkor odaadom neki a másikat is, ilyenkor nekünk is 1 óra hosszáig tart a szopizás. Nagyon változó az is, hogy 1 cicivel mennyi idő alatt végez, 15-45 percig terjed. Mikor mennyire éhes, milyen kedve van, stb... Úgyhogy ne aggódj, idővel ki fog alakulni!

2011. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam 4 hónapos,az elején kb 45 percet szopizott,bealudt még sokszor.Néha úgy tűnt,egész nap csak szoptatok.Aztán kb 6 -8 hetes korától csökkent már az idő,gyorsabban jóllakott,ma már csak 10-15 perc.Az elején csak 1 cici,aztán 2 aztán megint csak 1 változó volt,ha voltak növekedési szakaszaink akkor pár napig két cici,aztán visszaállt az 1.
2011. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!