Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csináljam? A mellem még...

Hogy csináljam? A mellem még tele van csomókkal, pedig minden szoptatás után másfél-két órákat maszirozok-fejek.

Figyelt kérdés

A lányom nem tudja kiszívni az egész tejet, mert nehezen jön, belealszik, vagy hisztizni kezd. Amíg ritkábban evett épp elég volt neki amit kiszívott és amit üvegből adtam. De van amikor csak rázza a fejét, rángatja a ruhám és nem hajlandó szopizni. Már elrontottam?

Ma este kénytelen voltam tápszert is adni.:( Aztán 150 ml-t fejtem. Mit tegyek, hogy ne válassza el magát a cicitől?


2010. máj. 30. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
először tusold le meleg vízzel a cicit, vagy borogasd be meleg vizes ruhával (bimbót hagyd ki), utána masszírozd, utána szoptass és csak azután fejj. Tápszert ne adj, hanem ha nem szopik, akkor gyorsan fejj és azt add cumisüvegből. De legjobb az igény szerinti szoptatás.
2010. máj. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Az üveget felejtsd el, mert már látszik, hogy kezd lustulni!!! Helyette kispohár vagy csőrös. Kis időbe telik, amíg megszokja, de ha jót (jobbat) akarsz magatoknak, akkor így csináld.

A csomókra jó, amit az előző anyuka javasolt. De a leghatásosabb az lenne, ha nekiállnál pár napig egész nap szoptatni, az biztosan megnöveli a tejed és a csomókat is kitakarítja. Sírás, nyügi, hiszti bőven van ilyenkor, de megéri ez a pár nap kellemetlenség, hidd el!

2010. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!