Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen pohárból lehet csecsemő...

Milyen pohárból lehet csecsemőknek vizet v. teát adni? És hogyan, nem nehéz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni babaüzletben ilyet,műanyagból van.De jó egy kis üveg kávés pohár is.Nem nehéz,ölbe veszed a babát,kötsz egy pelust a nyakába és lassan,kortyonként nyeli a vizet....mellé fog menni sok!pár nap és megtanulja.
2011. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sima üveg kávéspohárból itattam. Eleinte nem egyszerű, de hamar bele lehet jönni.
2011. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kis kávés a legjobb, az a régi, vastag falú, kifelé hajló szájú. Töltsd teljesen tele, hogy csak kicsit kelljen borítani rajta és akkor ki tudja kortyintgatni. És akkor lassan folyamatosan döntheted tovább. Viszont ha keveset teszel bele, akkor nagyot döntesz rajta és túl gyorsan folyik. Nekem az jött be, teljesen tele töltöttem és akkor picit döntöttem ő meg kiitta.

Nem nehéz egyáltalán.

2011. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit kifelé görbülő szájú pohárból. Nagyon ügyesen isznak így már igen kicsiként is. Kicsit mellé is megy, de ez orvosolható :)
2011. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak kifele görbülős vastagfalú pálinkás poharam van, abból kezdtem két hete itatni. Egész jól megy már:D De később majd áttérek normál műanyag pohárra, és hagyom majd, hogy ő adagolja magának.
2011. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
... és ha nem kizárólag tápszeres, akkor mindezt csak 6 hónapos kor után! Remélem, ez is fontos információ azért.
2011. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!