Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy veszem eszre hogy jollako...

Hogy veszem eszre hogy jollakott a kisbabam?

Figyelt kérdés

Egyszer tul sok volt neki es kijott belole es van amikor keresi a cicit(vagy a cumit)nemtudom es azt se hogy ehes e meg vagy nem, vagy jol lakott, vagy tul teli van?Hogy lehet ezeket felismerni vagy rendszeresse tenni a normalis etkezeset mert o ossze vissza eszik:( lassan ket hetes elso baba es tapasztalatlan vagyok :(

elore is kosz!


2009. febr. 25. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Első babás anyuka vagyok én is és én onnan tudtam hogy jol lakott hogy kitolta a nyelvével a cicit. Olyan is van hogy nem éhesek csak szomjasak és olyankor sirnak.

"Állitólag" azok a babák akik szopiznak nem tudják túlenni magukat.

Levegőt nem nyelt? Mert olyankor is visszajöhet a tejci a böfitől.

3 óránkénti szoptatás az ajánlott de vannak babák akik igény szerint szeretnek szopizni...ők holt többet hol kevesebbet szopiznak és ezért esznek össze-vissza.

Viszont figyelj oda a melledre nehogy begyulladjon.

Ha a baba eszik de rövid ideig (bealszik közbe) és azt gondolod hogy keveset és picit később még adsz neki akkor ugyanabból a mellből etesd, majd a legközelebbi evés ami később lesz már a másikból.

Üdv: 8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
köszi a válaszolónak nekem is hasonló a problémám össz vissza eszik a babám de csak éjjel attól tartottam hogy túl eszi magát köszi
2009. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!