Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Se tápszer, se tejpép?

Se tápszer, se tejpép?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki soha nem adott a babájának tápszert, vagy tejpépet, csak anyatejet és szilárd ételt kapott?

Mennyi ideig szoptattatok?


2011. márc. 29. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Én soha nem adtam a fiamnak tápszert és tejpépet.

6 hónapig kizárólag anyatejes volt, aztán jöttek a gyümölcsök és a zöldségek. 18 hónapos koráig szoptattam.

2011. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bucibabuci ***** válasza:

Lányom 20 hós korág szopott, ő nem kapott ilyeneket, kisfiam tejpépet kapott 6 hós korától, kevés volt a tejem, tápszert nem ette, csak napi 1x tejpép. 8 hós krától elfogadte e rendes bolti tejet kakaóval, utánna ezt itta és issza, már 22 hós, nincs baja tőle.

2.-jára nem volt sajna elég tejem, pedigkönnyebb lett volna az etetés.

2011. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Mindhárom gyerekem 3-4 hónapos koráig csak szopott. Utána megkezdtem a hozzátáplálást,gyümölcs,főzelék stb. A szopást 9-12 hónaposan hagyták abba. Soha nem kaptak tápszert,tejpépet. Bébiételt is csak akkor,ha utaztunk valahova,vagy nem volt időm főzni.
2011. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kisfiam, megkóstoltuk a tejpépet, de nem ízlett, a tejbegríz viszont már igen (amit mi csinálunk a Nagyival).
2011. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, tápszert egyikük sem evett. TEjpépet is csak a legnagyobb. 6 hónapig kizárólag szopiztak, egyébként 14,5 - 18 - 32 hónapig szoptatttam őket.
2011. márc. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kisnita ***** válasza:
Sógornőm gyerekei soha nem kaptak se tápszert se tejitalt se tejpépet. A nagyobbikat 3 éves koráig szoptatta akkor már útban volt a kisebb. A kisebb most 3,5 éves, de még szopik néha.
2011. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első kisfiam 6 hónapig csak anyatejen, ekkor elkezdtem adni a gyüm.pépet, először banán és alma stb.
2011. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22.23-as: Mit adtál a babáidnak, miután (3-4 hó után) abbahagyták a szopit? Úgy értem az anyatej helyett?
2011. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xStefix ***** válasza:
Nem hagyták abba, még utána is szoptak. Olvasd még egyszer.
2011. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, akkor bocsánat!!
2011. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!