Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi tejre (tejalapú ételre)...

Mennyi tejre (tejalapú ételre) van szüksége egy nap a babáknak?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos. Lassan már csak este és néha reggel szopizik. Tápszert soha nem kapott, 6 hónapig kizárólag szoptattam. Nem tudom, ilyenkor mennyiségre mennyit szopizik...Nem szeretnék tápszert adni neki, de most egyenlőre ennyi szopizást igényel.

Sajtot, joghurtot már kap. Tehéntejet nem akarok 1,5 éves koráig.

Szerintem kálcium hiánya lehet, mert 2 körme fehér foltos. Lehet, hogy így kevés neki?

Tapasztalatokra lennék kiváncsi.


2011. okt. 21. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell neki tápszer, ha még szopizik reggel este, az hidd el tartalmazza azt a mennyiségű vitamint, ásványi anyagot , ami az ő szervezetének kell. Ha kap minden nap joghurtot, sajtot, akkor meg pláne. Szoptasd bátran még sokáig, és másfél éves kor előtt nem is kell neki a bolti tej.védőnő
2011. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És akkor is elég neki, ha már csak egyszer fog-este-szopizni?

Nagyon sokáig nem szeretnék szoptatni, mert második babát szeretnénk, és így nem jön össze. (még nem menstruáltam)

Persze ha nagyon igényelné, akkor nem venném el a cicit, de úgy látom, hogy 1-2 hónap és talán már nem is kell neki.

Azután pedig mit adjak neki?

2011. okt. 21. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindent szuperül csinálsz,csak igy tovább!Gyereknek semmi baja,hiánya nincs!
2011. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!