Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szoktatok sírni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok sírni ha pl egyik este a barátotoknál aludtatok és nagyon jó volt mellette minden téren és utána még aznap délután nagyon hiányzik, és találkozni szeretnétek vele? Tehát hogy-e miatt vagy ilyesmi miatt sírni?

Figyelt kérdés
Bocs lehet hogy hülye kérdés...
2009. ápr. 10. 17:40
 1/7 Voguelilias ***** válasza:
100%
Persze volt ilyen. De aztán csak mosolyogtam magamon, hogy ennyire nem szerethetem ha most váltunk el és már sírok mert hiányzik. De ez a szerelem jele. Nekem sokszor volt sírhatnékom aktus után. Vagy amikor csak néztem ahogy aludt és elsírtam magam mert féltem, hogy valaha elveszítem őt és sajnos meg is történt.
2009. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hiányzik, de sírni soha nem szoktam!
2009. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani kapcsolatom legeslegelején volt ez, mikor először randin megcsókolt :) Majdnem egész délután vele voltam, nagyon jól éreztem magam, és mikor hazamentünk és megláttam, hogy bejelentkezett MSN-re, elpityeregtem magam :) Nem tudom miért, talán örömömbe. Pedig nem vagyok már pelusos kamasz :P (20/L) És ilyeneken se szoktam magam forgatni, hogy mi lenne ha elveszíteném, ráérek akkor ezen rágódni, mikor baj lesz. Addig csakis boldogság ;)
2009. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen mondjuk én még nem aludtam vele de szoktam sírni ha hiányzik
2009. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2009. ápr. 10. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
hát igen hülye kérdés!!Miért kéne sirni?ha minden jó!!bocs de gáz vagy hogy ilyenek miatt sírsz!!!*
2009. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordult már párszor...:) Legutóbb amikor kikisértem a buszmegállóba elkezdtem sírni, hogy ne menjen el. Olyan jó volt vele! :) De akkor neki is könnyes lett a szeme.:)
2009. ápr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!