Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS ugye ez nem jelenti azt h...

SOS ugye ez nem jelenti azt h elapad a tejem?

Figyelt kérdés
délelött kicsit összekaptam párommal msotanra szurkál a cicim és már csak 50 milit sikerült fejnem szopi után mindkét ciciből, a szokásos 140 mili helyett. ugye nem apad el végleg a tejem?
2011. ápr. 5. 17:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
van rá esély,hogy igen
2011. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xStefix ***** válasza:
100%

Nem, dehogyis.

Ha szopi után még fejni is tudsz, pláne ilyen szép mennyiségeket, az azt jelenti, hogy több tejed van, mint elég. (Gondolom, kicsi még a babád.)

Idővel, amikor már semmit sem fogsz tudni fejni és felpuhul a melled a következő szopi idejére is, az sem azt fogja jelenteni, hogy apadnál. Csupán addigra be fog állni a kereslet-kínálat egyensúlya, azaz pont annyi tejed lesz majd, amennyi kell.

(Ha nincs valamilyen különleges okod, célod vele, nem szükséges minden szoptatás után fejned. Persze megteheted, de nem kötelező.)

2011. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 xStefix ***** válasza:
Első, nem rémisztgesd, pláne ne hülyeséggel.
2011. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem egy veszekedés után gyulladt be a mellem. De nem apadt el, sokat fejtem utána és visszajött. Szerintem ne is gondolj ilyenekre, ha még tudsz fejni szopi után az nem jelent annyira rosszat.

Én a helyedben fejnék két szopi között is egyet vagy tedd többet mellre a picit. Én ezt nem csináltam, mert nekem a lányom egész nap a mellemen lógott akkor. de sok fejés mindig jó volt. Fel a fejjel és ne gondolj rosszra azonnal!!

2011. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ugye nem 100%?
2011. ápr. 5. 17:22
 6/11 A kérdező kommentje:
szeretnék tejleadó lenni, és anyunak is sok teje volt igy nekem is össze jöhet azért fejek minden szopi után...
2011. ápr. 5. 17:24
 7/11 xStefix ***** válasza:

Mi nem 100%?

Nem fogsz elapadni, ha nem arra koncentrálsz!

2011. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2011. ápr. 5. 17:26
 9/11 anonim válasza:

Nekem most múlt 5 hós a pici,leinte fejtem,mert feszültek a melleim,közvetlenül szülés után.LÉn nem fejek már vagy 4és fél hónapja,és még vban tejcsink bőven.Igaz lactoherbet iszok,de azt sem minden nap.Folyadékot viszont sokat.

A harmadik hónap körül nekem is volt egy vitám (anyós),akkor nekem is kevesebbnek tűnt,meg is ilyedtem,de azóta nem vagyok hajlandó semmin idegeskedni,a baba az első,és a tejcsi,mindenki forronghat magában.A férjed meg legyen rátok tekintettel!!!

2011. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez az hogy tekintettel van. csak nagyon heves a vérmérsékletünk nekem is neki is.. és és igy jött a dolog. sok előzménye volt a dolognak a közel 7 hetes korzázban levés szülés elött satöbbi. nekem m1 csak a tejcim maradjon meg mert az fontos.
2011. ápr. 5. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!