Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, ha kezd elapadn...

Mit csináljak, ha kezd elapadni a tejem?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hetes a kisfiam, de kevés a tejem. Az első héten nem tudtam szoptatni, mert a koraszülött intenzíven volt. Most meg akárhogy is szeretném, kevés a tejem. Nem kap mást, és azt hittem elég is neki, de fogyott (3010g-ról 2910 g-ra). Ne akarok tápszerezni!!! Mit tegyek?
2009. márc. 4. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Sok folyadék és szoptatós tea. De a homeopátiás urtica urens 5ch bogyó nagyon jó és csak 530ft. Napi 1,2 liter tejem lett tőle.
2009. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát minnél többször rakod cicire az annál jobban ingerli a mellet a termelésre.

Mondjuk nekem nincs problémám a tejjel de képzeld el,hogy múltkor este ettem egy nagy adag spagettit és másnap reggelre annyi tejem lett mint a fene.........talán a sok szénhidrát....

2009. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Egyél sok levest, figyeld a szervezeted mit kíván! Én nem voltam sem leveses, sem édesszájú, mióta szoptatok állandóan sütit ennék és levest ennék. A szénhidrát is tejserkentő. Nekem bejött az alkoholmentes sör, a madártej és a húsleves. Van akinek a köménymagleves, de itt a fórumon rengeteg kérdés foglalkozik tejserkentéssel. Ki kell tapasztalni, neked melyik használ!


Remélem sikerül!

2009. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szopass olyan gyakran ahányszor csk elfogadja a baba. Minnél több az inger annál több lesz a tej is. Szoptatások között fejhetsz is. Ha komolyan gondolod rá kell szánnod 3-4 napot, de utánna rendeződik a tej mennyisége. Ha mésem sikerül ne keseredj el. Tápszer mellett is szoptathatsz egy darabig. És hidd el a babád akkor is boldog és szeretnivaló marad.

Ha tanácsokat és bíztatást akarsz nézd neg a La leche liga honlapját: www.lll.hu. Azon belül LLL füzetek/az anyatej mennyiségének növelése

2009. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptass nagyon sokat ne add fel!
2009. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!