Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt 1 hónapos...

Miért csinálja ezt 1 hónapos babám szopizás közben? Nem értem!

Figyelt kérdés
Szív 1-2-őt,aztán kitépi a cicit a szájából,de abban a pillanatban már keresi is,és a fejét is sokszor rángatja.Olyan,mintha ideges lenne ilyenkor...De máskor meg teljesen szépen eszik.Mi lehet a baja?
2011. ápr. 22. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl lassan jön a tej, túl gyorsan jön a tej, üres a cici, de más is lehet, az enyém még most 2 hónaposan is ezt csinálja, nyujtózkodik egy párat aztán kéri vissza :) Annyira édes akkor a lábait felhúzza a derekáig, az apró kezecskéit kinyujtja a feje mellett és grimaszol
2011. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajna ezt én sem tudom, de az én 3 hónaposom is ezt csinálja néha! Nem jön gyorsa neki a tej, mert én erre tudok gondolni. Dől a tej a szájába alig bírja nyelni az elején és általában ilyenkor csinálja.
2011. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nelem is ezt csinálta, amíg nem bimbóvédővel szoptattam.Hogy ez a nyitja -e nem tudom, de mióta azzal szoptatok, megszűntek a fejrángásai is.Próbáld ki, hátha kicsi a bimbód vagy túl nagy és gondot okoz neki a szájba vétele ( a bimbóvédő meghosszabbítja, olyan mint egy cumisüveg cumija, azzal talán ezért nem csinálja )
2011. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én egy hónaposom is ezt csinálja. Tisztára bepipul, ha nem úgy megy a tejcsi, ahogy ő akarja. A dokink szerint semmi gondot nem jelent, csak valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné. :)
2011. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 4,5 hónapos babám is ugyanezt csinálja. Ő akkor csinálja ezt, ha hirtelen megáll a tejcsi. Bekapja, és már köpi is ki, de utána már egyből is keresi, aztán egy idő után újra beindul a reflex és akkor már semmi gond.
2011. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:

Az első válaszoló jól leírta a 3 leggyakoribb okot. :)


A védőt nem javasolnám neked így kapásból, mert esetleg cumizavart okozhat. Célszerűbb lenne először megkeresni ill. megszüntetni az okot, mint tünetileg kezelni valamit.

2011. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Akkor nem csak mi vagyunk "indulatosak" :)

2011. ápr. 22. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém 5 hós és nem kap csak anyatejet.Ő ugyanezt szokta csinálni,ha szomjas/főleg napközben és este/és amíg mindkét ciciből az előtejet nem szívja ki addig nem kell a hátsótej sem.Véletlen jöttem rá,ill.itt olvastam hasonlót és bevált,főleg mióta meleg az idő.Mi úgy csináljuk,h egyik cici,ha elkezdi e fel-fel sírást cicicsere,megnyugszik,kiszívja abból is az előtejet és utána vissza az elsőre.Ez tutira bejött,mióta nagyobb többször inkább szomjas,mint éhes.Próbáld meg,hátha nálatok is hasonló lehet.
2011. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!
2011. ápr. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!