Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha lefejem a tejet, utánna...

Ha lefejem a tejet, utánna hogyan tároljam, ha még aznap oda szeretném adni a babának később, s hogyan melegítsem majd fel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kihűlt tedd a hűtőbe,amikor kell rázd össze,mert szét szokott válni.A kellő adagot melegvizes edénybe állítva melegítsd meg.
2009. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lefejt tejet simán a hűtőben 48 órán át lehet tárolni, lehetőleg nem az ajtóban, hanem beljebb (nyitogatás miatt), aztán le kell fagyasztani, ha nem használod fel. Különálló fagyasztórészben 6 hónapig lehet tárolni. Én úgy melegítettem fel, hogy kivettem kora reggel, hagytam szobahőmérsékleten állni és ételmelegítővel melegítettem meg. Ha valamiért nem jó már a tej, akkor a baba úgysem fogja meginni. Amúgy ha nincs ételmelegítő, jó a forralt vízbe való behelyezés üvegestül, mikró nem ajánlott.
2009. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. márc. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!