Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apad el a tej?

Hogyan apad el a tej?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h a sok szoptatàstol novekszik a tejtermelodès.Ha a baba màr nem eszik sokat akkor is ki kell fejnem a tejet ès ez is egy inger.Akkor mègis mitol van az h egy ido utàn elfogy?Lehet h hulye kèrdès.
2009. márc. 5. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom másoknak mitől apad el, de nem a menstruációval együtt azonnal el is apadt :(
2009. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem=nekem
2009. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az is inger, ha te fejed ki a tejet, de fejéssel nem jön ki annyi tej soha, amit a baba ki tudna szívni. Az ő technikájuk sokkal jobb, mint bármelyik gépé. Egyre kevesebbet tudsz idővel fejni, így kevesebb is fog termelődni.
2009. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más. Van, akinek el kell apasztani, van, aki pedig szívesen szoptatna, de egyik napról a másikra már nem tud. Mindenki más és ezt nehéz megmondani. A menstruációm szoptatás alatt is rendszeres, mégis van tejem szerencsére. Van, aki pedig az idegességtől, stressztől apad el. Kifejheted a tejed, de ahogy mondták előttem, az nem ugyanolyan. Van, aki kifejt tejből egy évig simán tud etetni, van, aki pedig gyorsan elapad. Ez egyén függő.
2009. márc. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!