Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Növekedési ugrás, kb 1 hete...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Növekedési ugrás, kb 1 hete mintha nem enne eleget? Többi lent?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete tart a megnövekedett étvágya a fiamnak, ma 3 hós. Éreztem is h több tejem lett, igény szerint szoptatom. Viszont kb 1 hete estére olyan mintha nem lenne elég tejem. Vergődik a fiam, nyöszörög, néha sír. Ha megnyomom a cicim jön a tej, de csak 1 csatornából és nem sokáig. 2 mellből etetem már egy pár napja, de így sem jobb a helyzet. Homeós bogyót szedek. Adjak pótlást esetleg estére? Köszi a segítséget!
2011. ápr. 25. 19:48
 1/2 xStefix ***** válasza:

Inkább ne adj!

Ez a nyűglődés nemcsak a kevesebb / nehezebben ürülő tej miatt lehet, hanem amiatt is, hogy bár ő egyre ügyesebb és gyorsabb, a tej viszont "lassabban" jön, ezért morci lesz... Utóbbi is teljesen normális dolog, de idővel meg fogja szépen tanulni, hogy türelmesnek kell lennie, ha mindent ki akar szopizni.

Ha nagyon mérgelődik, próbáld ki, hogy akár többször is cseréled az oldalakat egy szopi alatt, hátha ezzel el tudod vonni a figyelmét.

Türelem!

2011. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszi hogy megnyugtattál. Már mindent elolvastam, de ezt nem tudtam hogy lassabban jön a tej. Most még több vizet iszok, ma váltott ciciből evett és mintha jobb lett volna a helyzet. Kitartok! :)
2011. ápr. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!