Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák! Nektek...

Szoptatós anyukák! Nektek mennyit szopizik alkalmanként a 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém 100-120 eszik alkalmanként és 3 óránként.Nem kevés ez neki?Magától hagyja abba mindig a szopit és hiába kínálom eltolja a fejét.Most 7 kg tehát szépen fejlődik,de egy hónapja is ennyiket evet.
2011. ápr. 29. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos babám 70-180 között eszik napszaktól függően, van, hogy 2,5, van, hogy 5 óra után kér újra. Szerintem, mivel "gyakran" eteted, nem kevés, főleg, hogy nő a súlya :)
2011. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tapasztalom, hogy nem túl sok, amit szopizik a 2 hónaposom, nem mérem, talán egyszer egy héten, hogy legyen adat...

Láthatóan gyarapszik.

Azzal magyarázom magamnak, hogy a tej összetétele változik, nem biztos, hogy ahogy idősödik sokkal de sokkal többet kellene fogyasztania. Mindenhol azt olvasom, hogy ahogyan a baba idősödik, úgy alkalmazkodik hozzá a tej összetétele is.

2011. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, főleg, ha szépen fejlődik. Hidd el, ő tudja, mennyire van szüksége. Ha van rendesen pisis és kakis pelus, ha a babád jókat alszik és boldog, akkor minden rendben van. :) Ügyes vagy, csak így tovább és ne aggódj. :)
2011. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a kislányom 5hónapos és mégsem eszik többet, sőt egy hetes kora óta ezt a mennyiséget eszi, de ha havi minimum 400gramot hízik akkor ez elég. azt olvastam hogy sok gyerek ugyan annyi mennyiséget eszik 6 hónapos koráig.
2011. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!