Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek csak bimbóvédővel fogadja el a babája a cicit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak azzal fogadta el, vagyis anélkül nem tudott szopizni, igaz, bimbóvédővel együtt is csak 3hónapig ment..:-(

Miért, mi a baj?

2011. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. és csak 2 hónapig, de azzal ezerrel szívta.
2011. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Baj tulképp nincs, de olvastam vhol, hogy hosszútávon nem tartható a bimbóvédővel való szoptatás, ezért gondoltam, hogy leszoktatom róla.Próbáltam is, de hiába, pár kortyot evett úgy a cicimből, aztán csak sírt, nem akarta többé bekapni.Mondjuk pont azért kezdtem el vele szoptatni, mert nem nagyon akarta elfogadni a bimbómat, kiesett a szájából meg csak szenvedett vele, rázogatta a fejét, mert nem tudott rendesen szívni.Te miért kezdtél azzal szoptatni?
2011. máj. 4. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 7 hónapos korig szopizott a fiam, kizárólag védővel. Sokan mondják hogy ne, meg le kell szoktatni, de ez hülyeség. A fontos hogy jóllakjon, ha ő így érzi jónak a szopit akkor így érzi jónak, nincs ezzel baj.
2011. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vok. Én azért kezdtem védővel, mert a kórházban ezt tanácsolták, mert látták, hogy csak szenved a fiam. Szerintem nem tudja rendesen kiszívni a védővel üresre a cicit, ezért nem ajánlott azzal szoptatni, de látod, van ellenpélda is. Nekem egyszerűen vagy nem tudta vagy nem akarta bekapni a cicit, és talán könnyebb volt neki a b.védővel. Szerintem ha jól tud és szeret is azzal szopizni a te babád, akkor hagyjad, a lényeg, hogy neki jó legyen!
2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó az bíztatást, én is vhogy így látom a dolgot, mert valóban könnyebb neki, így a hátsó zsíros tejet is ki tudja szívni, a védő nélkül nem tudta, nekem kellett lefejnem a végét.Ráadásul nálunk átsegítette őt azon a korszakon is, amikor nem fogdta el a cumisüveg cumiját, mert nem tudta, mi az?

Sőt, még az az érv is mellette szól, hogy mivel gyakran bealszom szoptatás közben, főleg éjjel ( fekve szoptatok amúgy ), akkor tovább a szájában marad, mivel ugyebár hosszabb, mint a sima bimbón.Régebben mikor naturban szopott még, azonnal felkeltett, mikor elaludtam, mert kifordult a szájából a bimbóm.

:))

2011. máj. 4. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs miről beszélni, ha neked is és a babádnak is jó, akkor hajrá, így tovább!! :-) (első)
2011. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Befeléforduló a bimbóm,ezért csak bimbóvédővel tudott szopizni a babám.
2011. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi, ú.n. lapos a bimbóm, csak védővel tudtam szoptatni, 1 évig szoptattam.
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén befele fordult a melbimbóm,3 hósak múltunk csak védövel megy.Próbáltam védő nélkül,de nem ment neki nem is eröltetem.Jól lakik és ez a fontos!
2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!