Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogadja el a cicim?...

Miért nem fogadja el a cicim? 7 hónapos, egyik napról a másikra kiköpi és nem hajlandó szopizni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogzás esetleg vagy lehet, hogy meg fog jönni a mensid. Nálunk ez a kettő okozott ilyen problémát, de pár nap alatt helyreállt!
2011. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz? Esetleg újabb terhesség?
2011. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már menstruáltam, akkor minden gond nélkül evett. Már foga is van kint, azt sem éreztük meg. Most meg ha oda akarom tenni, elfordul és nem akar szopizni. Akkor sem, ha éhes. Mit tegyek???? Szeretném mg szoptatni.
2011. jún. 30. 18:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy leválassza magát.Ha így lenne akkor adj neki babatejet,tápszert a babaétel mellé.gondolom már eszik pár dolgot.
2011. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, terhes sem vagyok.
2011. jún. 30. 18:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Már eszik zöldségeket és gyümit is, mást még nem kapott. Honnan tudom, hogy ez valami sztájk, vagy el akarja választani magát?
2011. jún. 30. 18:56
 7/12 A kérdező kommentje:
sztrájk
2011. jún. 30. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne hagyd...Próbáld kínáld neki a cicit...Többször is.Ha csak szopisztrájk lenne akkor 1-2 nap után helyre áll a dolog.Addíg fejd le,vagy mellszívót használj,ne hogy begyulladjon a melled.....

Ha pedig leválassza magát akkor nem tudsz mit tenni.Akkor tápszer.....

Szerencse nálunk ilyen nem volt.A lányomat 14 hónapig a fiamat még most is szoptetom.Öt már szeretném teljesen leválasztani.Már 15 hónapos.

2011. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jó neked. Nálam is ez volt a cél...nem is értem, most mi történt. Ha nem adok neki mást, csak cicire teszem, akkor a végén már úgy üvölt az éhségtől, hogy belilul a feje, de nem szopik.
2011. jún. 30. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Néztél a szájába??Nem látsz benne kis sebet esetleg fognyomot???Nem sértette fel a száját??

Gyümölcsöt eszik??


Èn megint azt írom valószínü leválassza magát.Ha így is lesz ne bánkódj.Sokan még idáig sem tudnak szoptatni.Akkor próbáld lefjni és üvegböl adni neki amíg lehet.

2011. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!