Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kell tudni a tápszerekről?

Mit kell tudni a tápszerekről?

Figyelt kérdés
Betegség miatt egy ideig nem szoptathattam, ezért elapadt a tejem. Mivel több mint három hónapig nem kellett tápszerrel etetni a babát, így teljesen analfabéta vagyok ezzel kapcsolatban. Milyen a jó tápszer? Mit kell figyelembe venni? Egy majdnem négy hónapos gyerek lehet allergiás valamilyen tápszerre?
2008. febr. 15. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen idős korban még hypoallerén tápszert szokott felírni a gyerekorvos, ez nem tejalapú tápszer, rá is van írva a dobozra, hogy 1-es HA (hypoallergén), választhatsz 2-3 márkából is. Az unokatestvérem ugyanennyi idős baba volt, mikor tápszert írt fel az orvos neki, de elszúrta, mert nem ezt a fajtát és azóta tejallergiás. Figyelj oda, nehogy így járj!

2008. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Normális hogy egy idő után a tápszeres babáknak beáll a kakijuk a tápszertől? Miért???
2008. szept. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

A Nutrilon tápszer ha megcsinálom normális hogy olyan krémes habos állagu??

A bukós babáknak valót kaptuk!!Tényleg az nem baj hogy nem bukós a babám de az olyan babáknak valót irattam fel ??

2008. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
vagy maradjunk a Milupánál? Mert az irták fel először az aptamilt HA-t!!
2008. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Basszus koccanj már ki a kérdésemből ha nem tudsz rá válaszolni, és írj ki saját kérdést!
2008. okt. 2. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!