Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vizes módszerrel szoktatom le...

Vizes módszerrel szoktatom le a lassan egyéves lányom az éjszakai szopiról, meddig tart ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Többször felkel éjszaka és cicire aludt csak el eddig. Most egy hét után már csak néha felsír, abból visszaalszik magától rögtön, van egy nagyon sírásos idő fél 2kor, akkor nagyon nehezen alszik vissza és fél 5 fél 6 között törik a mécses, kapja a hajnali cicit. Vagy akkor is vizet igyon? Ezt a fél kettes nagyon sírós időszakot átalussza majd? Simogatom olyankor és puszilgatom, kínálom vízzel, szeretgetem, ölelgetem, de le kell erről szoknia, egyikünknek sem jó. Mit gondoltok? Csak olyan írjon, akinek sikerült már ez. KÖszönöm
2009. márc. 10. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk is ez volt a helyzet, az én lányom is egy éves, kb. 2-3 hónapja nem szopizik éjjel. Este cicin alszik el, ha éjjel ébred vizet kap és hajnalban 5 óra körül ébred, akkor még szopizik, visszaalszik kb 7-fél 8-ig. Napközben már nem szopizik.

Szerintem jó az elképzelésed, én is hasonlóan csináltam, kb. 7-10 nap alatt megszokta.

2009. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
mi is hasonló cipőben járunk, nekem 9 hos a lányom és éjjel 2 óránként felsír, azelőtt kínáltam cicivel, de rájöttem hogy nem éhes volt csak szomjas. azóta mióta kapja a teát éjjel 4 óránként szopizik. de már nagyon várom azt az időt amikor át fogja aludni az éjszakát. ez így nagyon kimerítő, de ezt te is tudod sajna...
2009. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!