Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megjön a mensi elapad a tej?

Ha megjön a mensi elapad a tej?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a legtöbb szoptató nönek is megjön 3 hónap után de akár évekig is képes szoptatni.
2011. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, nekem legalább 6 hónapig megvolt rendesen, miközben szoptattam. Viszont lehet, hogy ezekben a napokban a baba nem akar szopni, mert a tej ize megváltozik - ilyenkor fejni kell, hogy ne apadjon el, és a babának vagy elözöleg lefejt tejet kell adni, vagy tápszert abban a pár napban. (De elöször mindenképpen ki kell próbálni, hogy akar-e szopni, mert van, amelyik picinek nem zavaró)
2011. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szülés után 11 hónapra jött meg, és 27 hónapig szoptattam. Előttem jól írta le a válaszoló, babától függ, hogy kell-e neki így is a tej. Az enyémen semmit nem lehetett észrevenni. :)
2011. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit mintha furább lenne a szopi is,de átalussza z éjszakát,talán reggel szophat kicsit kevesebbet.Szóval ebben az esetben akkor ne fejjek?
2011. máj. 12. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a naggyal 8 a kicsivel 2 hónappal szülés után jött meg,nem apadt el a tejem,sőt!A kicsinél az első nap sírósabb volt,akkor változhatott a tej íze.Úgy oldottuk meg,hogy 1 napig a korábban lefagyasztott tejemet kapta.Azóta sem zavarja,soha többet nem jelezte,hogy" megvan,anya,"pedig a második alkalommal készültem,mikor megjött,de nem kellett fagyasztott tej,ment simán,sírás nélkül.
2011. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De jó!Remélem nálunk is így lez,bár nem utasítja el,csak nem olyan nyugodtan szopizik mint szokott,hanem cibálja a cicim,gondolom gondoljátok mire gondolok...:D utána nem fogad el üvegből se tejet,meg semmit,majd csak a köv. evés.Ebből gondolom,hogy tejem azért csak van,meg ha megnyomom spriccel. :)
2011. máj. 12. 11:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy apad! A lányomnál 8 hónaposan jött emg, 27 hónapos koráig szoptattam.
2011. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 12. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mentem ezen keresztül én is, még ki is irtam 1 kérdést a fórumra, de igy utólag összeraktam a képet, hogy 1 hétig azért üvöltött a mellemen, mert megjött. 3 hónapos a babám. Tegnap múlt el a mensim, azóta újra a régi a szopizás hála Istennek. Érdekes, pedig már úgy ellkeseredtem..
2011. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!