Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar rendesen...

Miért nem akar rendesen szopizni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb.másfél hete nem akar szopni a 4 hónapos babám.Minden egyes alkalommal ordít a cicin.Próbálom ritkábban 4 óránként etetni,de van hogy úgy sem hajlandó szopni.Volt hogy 6 órán keresztül nem evett,próbáltam anyatejet cumisüvegből és tápszert is de az se kellett neki.Voltunk orvosnál most küldött vizeletvizsgálatra és gégészetre.Borzasztó érzés,hogy nem akar enni.Eddig nagyon szépen evett és fejlődött,most 7 kg.Hasonló tapasztalat?Tejcim van rendesen kifejek egy alkalommal 160-at is.
2011. máj. 13. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló gonddal. Szopizott egy-két kortyot, aztán jött az ordítás...

Volt, hogy ringattam szopizás közben, csak hogy egyen már valamit. Én nem próbálkoztam lefejéssel meg tápival.

Amikor megkérdeztem a gyerekorvost, akkor azt mondta, hogy nagyon mohón eszik és fáj a pocija. Büfiztessem gyakran evés közben. Hát nem jött be. De ezt az evés közbeni ordítást kinőttük és hamarosan újra úgy szopizott ahogy előtte.

Remélem nálatok is helyrejön a probléma...

2011. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megjött, vagy meg fog jönni neked? Mert pont 1 hete én is kiirtam egy ilyen kérdést, már teljesen kétségbe voltam esve, mert nagyon idegörlő igy a szopizás, de 2 hétig tartott ez az állapot, s kiderült hogy megjött (valószinű ezt már előre érezte), mert amint elmúlt -3 napja- újra rendesen eszik.
2011. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:
+ fogzás?
2011. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amióta megszültem 1x már meg volt akkor nem evett így.Talán lehet a fogzás is nem tudom.Remélem megoldódik csak attól félek,hogy ha nem szopizik rendesen akkor elapadhat a tejem.
2011. máj. 13. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos babámmal ugyanez. Mellre tenném, ordít, persze, ha a cumit dugom a szájába, az bemegy. Elkezdtem a pózokat váltogatni, most fekve eszik, ölben csak akkor hajlandó, ha még éppen nem jelzi, hogy éhes - de ezt ugye elég nehéz kiszámítani. Szóval próbáld ki te is ( az enyém sem evett üvegből semmit), hogy más pózt keresel, hátha. A lányom állva is evett volna, de az rettentő fárasztó lenne, bár végszükség esetén természetesen kibírnám, nyilván. Remélem, nem lesz rá szükség!
2011. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!