Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom visszahozni a...

Hogyan tudom visszahozni a tejmennyiséget, hogy a Babám tudjon szopizni rendesen?

Figyelt kérdés

Két hónapos most és kb. 3 napja érzem, hogy alig van tejem. Mitől lehet és mit tudok tenni? Eszem köménymaglevest és szoptatós teát iszom de nem igazán látom az eredményt :(

Nem szeretnék átállni a tápszerre.

Illetve ha átállok akkor utána vissza tudok térni a szoptatáshoz ha esetleg beindulna?


2010. ápr. 11. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Igyál Görögszénamag teát,ez tuti siker. Be kell áztatni hideg vízbe,utána forrald fel és utána ihatod cukorral vagy mézzel. A magot is meg lehet enni. Én 1 litert ittam naponta.
2010. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A melled annyi tejet termel, ammenyi inger éro Minél kevesebbet szopizik a babád, annál kevesebb lesz a tejed. ha tűpszert adsz neki, akkor még kevésbé fog szopni, és még kevesebb tejed lesz.


Azt javaslom, hogy érje több inger a melledet. ha a babád nem szopik eleget, akkor fejj. Szopizás után fejd le a maradékot, illetve két szopás között is fejj. Ne félj attól, hogy elfogy. Minél gyakoribb a mell ingerlése, annál több tej termelődik.

2010. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevállt: édeskömény tea napi 3-4 bögrével, lac caninum 9ch 3-4x5 golyó és ricinus communis 5 ch 3-4x 5 golyó. Sok pihenés igyál sok folyadékot, és minden szopi után fejj és éjjel is kelj fel fejni. pár nap alatt több tejnek kell lenni.eüs 2,5 hós baba anyukája
2010. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én múlthéten kezdtem észrevenni, hogy csökken a tej mennyiség és az alábbiakat tettem. 100%-osan bevállt:-)

- sűrűbben szoptatás, akár 2 óránként

- 4 liter folyadék ivása

- napi egy doboz sör (soha nem iszom, de most erőt vettem magamon)

10 hetes kisfiú anyukája

2010. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!!!

Próbálkozunk, remélem sikerül.

2010. ápr. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!