Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítség! Babám nem akar...

Segítség! Babám nem akar szopizni, mert megjött a menzeszem?!

Figyelt kérdés

Még csak 7 hetes!!!Ma megbetegedtem,és egyszerűen nem akarja elfogadni a cicit!Pedig eddig imádta!Szippant 3-4-et,és löki ki a szájából a tejjel együtt!Mit csináljak?

Kétségbe vagyok esve!


2011. máj. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szedsz gyógyszert a betegségedre? lehet csak az nem ízlik neki. ha van lefejt tejed add azt neki, és addig meg fejd magad. nálunk is volt ilyen, amikor felfáztam és antibiotikumot kellett szednem.

Amúgy az kérdés, hogy megjött-e a mensid? :) ezt csak te tudod :) Azt sok baba nem szereti :(

2011. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ciciztesd, amikor alszik, vagy félálomban van, olyankor is jól működik a szopó reflexe. És minél gyakrabban tedd mellre. Ha nem gyógyszertől van (mint fentebb írták), akkor csak 1-2 napot kell így átvészelnetek, és újra a régi lesz az íze!

Én a cumisüvegezést nem javaslom. Ha adsz is pótlást, kiskanállal, Nurofen csővel vagy fecskendővel vagy pohárból add, ahogy elfogadja.


Kitartás, tényleg csak 1-2 nap a nyűglődés!

2011. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanígy volt,mikor először megjött,de szerencsére csak 1 napig volt sírva cicizés.Elővettem lefagyasztott tejet,azt kapta,már másnap semmi baj nem volt.Azóta sincs,pedig már párszor megjött azóta/5,5 hónapos/elfogadja a tejet és már nem is sír.Valószínűleg csak az első alkalommal zavarta meg a tej ízét.Nyugodj meg,nem lesz semmi gond,vészeld át a mai napot,remélhetőleg holnapra nálatok is rendeződik a helyzet/én is nagyon megijedtem először,azt hittem,vége a szopinak,sajnáltam volna nagyon,de NEM így lett!/Kitartás!
2011. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Meg próbálunk mindenképpen kitartani!

2011. máj. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!