Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy védekeztetek szülés...

Hogy védekeztetek szülés után? Még szoptatok.3 hete szültem

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy, ahogy előtte: óvszerrel
2009. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
cerazette tabletta
2009. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután kiszedték a varratokat (császárral szültem), én már az orvosomtól megkaptam a fogamzásgátló injekciót, 3 hónapig hat. Ez olyan fajta amit szopizás alatt is lehet használni. Kérdezd meg a nőgyogyidat. Az óvszert inkább kihagyom, nagyon utálom.
2009. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs már vérzésem.

És nem biztos hogy ki tudjuk várni a 6 hetet.

2009. júl. 24. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

miért nem tudjátok kivárni a 6 hetet?????!!!!!

ne máááááááár

mit nem lehet azon kibírni???!!!

2009. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hétig semmi szex, utána a kontrollvizsgálaton írt fel a doki gyógyszert (Cerazette) és azt szedtem amíg szoptattam a kislányom.
2009. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi is csak 4 hetet bírtunk ki:))) Akkor óvszer volt, utánna a doki nekem i cerezettet irt fel
2009. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem igaz, hogy felnőtt ember nem bírja 6 hétig türtőztetni magát?! Kontrollon beszéld meg az orvosoddal, biztos ír neked is szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlót
2009. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi tavaly szeptembertől türtőztetjük magunkat, orvosi eltiltásra :-(

De szerintem - főleg mivel szoptatsz - akkor inkább óvszer.

2009. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell az élményről lemondanod 6 vagy több hétig, de a tényleges behatolástól óva intelek. Fertőzés, méhszáj még nem gyógyult...

Örülj neki hogy készen állsz úgy érzed, de vigyázz magadra. Később akár több hét is lehet egy fertőzés vagy felsértés gyógyulási ideje.

Egyébként mi sem bírtuk ki, javaslom elevenítsd fel a tinédzserkori "megoldásokat". Nekünk kifejezetten jót tett, lelkileg is helyrerázódtam hogy a párom ennyire fel tudom villanyozni néhány héttel a szülés után.

7 hetes anyuka

2009. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!