Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki feji babájának a tejet az...

Aki feji babájának a tejet az mindig a legfrissebben fejtet adja oda a következő etetésnél vagy ha van korábban fejt akkor előtte azt?

Figyelt kérdés
Nekem mivel több tejem van mint amit a babám megeszik így most ette meg a reggel 6-kor fejtet. Bár este 9-10-kor amikor utoljára eszik akkor mindig a frisset adom mert az a legkalóriadúsabb. Jó így? Kevesebbszer nem merek fejni mert ha később több kell akkor félek hogy nem lesz. 3 hónapos baba anyukája
2009. márc. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Tökéletes!Én is így csináltam,a tej 24 óráig eláll a hűtőbe,tehát a reggeli lefejtet délután simán adhatod neki.
2009. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tévedés, mert a tej 72 óráig áll el a hűtőben!!!

Én mindíg a frisset adom neki. Ha meg megmarad a régebbi akkor azt teszem el a fagyóba.

2009. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A védőnőm szerint 24 órát tartsam hűtőben a tejet de ha jól hűt akkor 48 órát.Én csak fejek mert a babám lusta volt szopizni ugyhogy nekem mindig előre kellett legyek a fejésben.Most már egy napi adag mindig van a hűtőben és mindig a legrégebbit adom neki.
2009. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is fejtem ezelott a tejem, de at tertunk szoptatasra, mert elkezdett csokkenni a tejem. En Angliaban lakom es itt a vedono azt mondta nekem, hogy a legujabban azt mondjak 5 napig is elall a hutobe az anyatej, vagy akar le is fagyaszthatod. Es mindig a regebbi tejet kapta a baba.
2009. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!