Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A csalántea tényleg növeli a...

A csalántea tényleg növeli a tej mennyiségét?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A tejserkentő teák egyik alkotóeleme. Igen, ez is növelHETI a tej mennyiségét.
2009. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert van méregtelenítő, vízhajtó hatása. Én a helyedben nem innám, keress inkább kimondottan tejserkentő teát pl. laktoherb. Nekem bevált. Sok sikert!
2009. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló. Van itthon néhány féle tejszaporító teám,megnéztem az összetételüket, igaz, hogy a Laktoherbben nincs, de a többiben igen.
2009. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csalántea nem ugyanaz, mint a tejserkentő apró csalán. A csalántea nagyon jó gyógynövény, de méregtelenítő, salaktalanító,vízhajtó hatása miatt én nem ajánlom neked.
2009. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, csak most jutottam net közelbe :)


Köszönöm a válaszokat, Laktoherbet ittam eddig, de azt mondták nem javasolják folyamatosan. Ezért kerestem másik alternatívát. Az alkohol mentes sört javasolták csalán tea helyett, de én nem szeretem. Viszont lehet kapni az üzletekben egy komló alapu, koffein mentes port - hasonló, mint a kakaó - az vettem, nekem nagyon bevált. Tejjel írják én kipróbáltam vízzel, olyasmi mint egy hosszú kávé, csak nem olyan erős.

Köszi mégegyszer!

2009. márc. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!