Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem folyik a mellemből...

Miért nem folyik a mellemből a tej?

Figyelt kérdés
Más anyuka ismerőseim mind melltartó betétet használnak, de legalábbis szoptatáskor a másik mellükből folyik a tej. Én sose tapasztaltam, hogy csak úgy kijönne tej a mellemből. Nem elég erős a tejleadó reflexem? Ezért lóg a 2 hónapos babám állandóan a mellemen mert kevés a tej vagy nem tud kijönni? A másik, hogy én feszülést sose érzek. De valami tej biztos van, mert a baba hízik (csak 1,5 óránkénr kér már délután)
2011. máj. 29. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban folyt, amikor beindult, aztán soha többet. Másfél éve szoptatok, ráadásul csak a jobb mellemből, mert a balt nem fogadta el valamiért. 5 hónapig csak anyatejes volt. Szóval ne idegeskedj, hogy nem ömlik a tejed.
2011. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Szia!

Nekem sem folyt sosem a tejem,melltartóbetétet sem használok,pedig 2 liter tejem van naponta,anyatejleadó vagyok.Úgyhogy nem attól függ a tejfolyás,hogy mennyi tejed van.Van akinek könnyebben jön a teje,másnak nehezebben,nem vagyunk egyformák.

Üdv

2011. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára úgy 6 hetes lehetett a babám mikor csöpögött a tejem, s folyt, de csak esténként. Mellfeszülés is akkortájt fejeződött be. 4 hónapos múlt a babám s még mindig szoptatok.
2011. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!