Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes múltam! Tegnap...

17 hetes múltam! Tegnap estétől elkezdődött megint az, hogy egyre érzékenyebb a mellbimbóm! Ez normális? Vagy ez is jelzi, hogy minden rendben van odabent? Mire számítsak még?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Teljesen normális. Nekem is hol érzékenyebb, hogy kevésbé az. Mire számíts még? Ajaj, most jön a java. Néha nekem már a cipőfűző bekötése is gondot okoz. Akkor jön a hát és derékfájás, ez szerencsére csak olyankor, ha görnyedek, a nehéz alvás, mert sehogy sem jó. A gyomrodnak egyre kisebb lesz a helye, ezért többszöri hányinger, gyomorsav. A tüdőd összepréselődik. De ezek mind kibírható, örömteli dolgok, hiszen azt jelenti, hogy a baba jól van, és szépen növekszik, és nem is tart örökké. Szép babavárást! 32 hetes kismama.
2008. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat! nincsen még nagy hasam,bár már nem tudnám letagadni,de a lehajolás már nekem is kellemetlen!

jó babavárást!

2008. okt. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!