Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptattál már úgy hogy...

Szoptattál már úgy hogy közben ettél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen előfordult már,de nem sokszor,mer nem egyszerű kivitelezni.
2011. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen. Az elején lányom sokáig szopizott és sokszor, amikor meg nem evett, akkor ordított, úgyhogy olyankor próbáltam megnyugtatni, így enni akkor volt időm, amikor neki is. :)

Egy cseppet sem zavarta, ő ugyanúgy evett tovább, és szépen fejlődött. S legalább én sem fogytam el nagyon.

Nekem az ordítós, hasfájós gyerekem mellett a szoptatási idő volt csak nyugis.

2011. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze:)
2011. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, sőt közbe mesét olvasok a nagynak, öltöztetem a babáit, kártyázunk, stb. ha több a gyerek, még mást is fogsz csinálni szoptatás közben az evésen kívül. Föleg az elején, amikor egész nap a szoptatásról szól.
2011. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen .
2011. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Naná!
2011. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia.Meg szep.Megcsinaltam a zsomlem/kiflim stb az olembe vettem a gyereket letakartam a kis fejet egy vekony szalvetaval hogy a morzsak ne zavarjak es ettem.Ez ma mar nem lehetseges mert "tul" nagy.Marmint a gyerek....
2011. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első hetekben én is ettem szoptatás közben, és volt hogy lemorzsáztam szegény kislányom. Párom mindig kinevetett, hogy nem is eszik még normális kaját a gyerek, de már most tiszta morzsa.

Na, de most visszakapom ám a lányomtól, tegnap épp a lágy tojást borította az ölembe. :)

2011. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Aha köszi a válaszokat. Akkor csak nekem nem megy...minden más igen (harmadik baba) így én is olvasok mesét, kockákat rakok össze, orrot törlök és egyebek :)) de enni nem bírok úgy hogy szopik közben a baba...egyébként nekem is hasfájós és sírós sajnos.

Azért kérdezem, mert tegnap jól kiosztott anyósom hogy nem igaz hogy nincs időm enni (ezt nem féltésből mondta hanem mert a férjemnek kicsit panaszkodni mertem a 3 gyerek mellett hogy tök éhes vagyok mert enni se volt időm).és miért nem eszek szoptatás közben mint MINDENKI MÁS.

2011. szept. 28. 13:27
 10/14 anonim ***** válasza:
ete, ittam, olvastam, tv-t néztem....
2011. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!