Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amíg szoptattál, miket nem...

Amíg szoptattál, miket nem ettél? Teljesen kihagytad például a borsót, epret, cseresznyét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én mindent eszek,eddig nem volt panasza a babámnak:)!


16 hetes (anyatejes) baba anyukája

2011. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én ezek közül mindet imádom és eszem is. (babot is) ki kell próbálni, lehet, hogy nem érzékeny rá a babád. az enyém egyáltalán nem hasfájós. egy dolgot nem fogyasztok és az az alkohol. kávét meg napi egyet. kísérletezz egy kicsit, aztán ha érzékeny a kis gyomra, akkor jó sok mindent ki kell hagyni és még lehet, hogy úgyis fájni fog a pocija, de reméljük a legjobbakat
2011. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én borsót eleve nem eszek,utálom:( De aa többit ettem ill eszek. A lányom hasa a máktól fájt de nagyon. Egyébként mindent eszek s ő 13hós..
2011. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az elején nagyon figyeltem midenre, kerültem az allargizáló, puffadást okozó ételeket. Nem volt könnyű.


Most hogy lányom hét hós, szép lassan elkezdtem ezeket is enni, eper,káposzta, bab, mogyoró. Szerencsére nem lett baj egyiktől sem.

2011. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!