Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás menstruáció alatt?...

Szoptatás menstruáció alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 napja nem szopik, ma reggelre megjött a mensim,gondolom emiatt.Ilyenkor megváltozik a tej íze?Ha elmúlik újra fog szopizni?Egyébként a tejcsi is kevesebb.Azt is ennek tudhatom be?
2009. márc. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap szopi után jött meg.Nekem nem lett kevesebb tejem,de hallottam,hogy van akinek ilyenkor kevesebb.Ha elmúlik vissza fog jönni.Esetleg segithet a laktoherb tea.
2009. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a lefejt tejet adom oda a babámnak. 3 hónaposan jött meg a menstruációm. A tej mennyisége nem csökkent, sőt, még szaporítani is tudtam a gyakoribb fejéssel, s az esetleges ízváltozás sem okozott problémát, a kisfiam ugyanolyan jóízűen ette.

Üdv: A.

2009. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 gyerekem van. A nagyokat több mint másfél évig szoptattam. Közben természetesen megjött a mensim. Soha nem volt emiatt gondom. Most a pici 6,5 hónapos, egyszer volt csak meg eddig, de semmi változás nem volt. Én is csak itt olvastam ilyen problémákról, amit te írsz. Úgy látszik, vannak válogatósabb babák. Arról egyébként már hallottam, hogy a tej íze megváltozik, de azt az anyuka által elfogyasztott ételek is befolyásolják.
2009. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!